Όμορφες εορταστικές στιγμες για μικρούς και μεγάλους σήμερα στην γιορτή των Ακαδημίες ΑΟ.Μυκόνου !
![Img 9594 400x300](https://mykonostv.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_9594-400x300-1.jpeg)
![Img 9593 400x300](https://mykonostv.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_9593-400x300-1.jpeg)
![Img 9591 400x300](https://mykonostv.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_9591-400x300-1.jpeg)
Μεσα σε 4 ώρες ολα τα παιδια με τους γονείς τους,οι προπονητές και με προσκεκλημενους την Ομοσπονδιακή προπονήτρια και υπεύθυνη Αναπτυξιακού Κυκλάδων κ.Κωστακη και φυσικά παίκτες της Ανδρικής ομαδας,περασανε παρέα όμορφες στιγμές στην μπασκετική οικογένεια!
Κληρωσεις δώρων,μουσικές και αναμνηστικά σε όλους φυσικά απο τον …Αγιο Βασίλη
![Img 9599 400x300](https://mykonostv.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_9599-400x300-1.jpeg)
![Img 9595 400x300](https://mykonostv.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_9595-400x300-1.jpeg)
![Img 9597 400x300](https://mykonostv.gr/wp-content/uploads/2023/12/IMG_9597-400x300-1.jpeg)
Πήγη:mykonosvoice.gr